Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach to często bardzo dobre wyjście, zwłaszcza dla osób na umowie cywilnoprawnej.
Fot. Pixabay.com

Zaciągnięcie kredytu bankowego związane jest z weryfikacją zdolności i wiarygodności kredytowej klienta, zatem czy możliwy jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach? Jak najbardziej. Dotyczy to jednak sytuacji kiedy nie zależy nam na jakiejś dużej, gigantycznej kwocie. Jeśli jednak potrzebujemy gotówki do 10 czy nawet 20 tysięcy złotych. To jest szansa na to że uda nam się ją uzyskać bez pobierania dodatkowych dokumentów z miejsca pracy, a być może też bez wychodzenia z domu. Pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach na sam dowód osobisty, dostępne są głównie wśród parabanków, banków oraz firm pożyczkowych.

Brak płynności finansowej to często nieprzyjemna sytuacja. Warto wtedy rozważyć kredyt bez zaświadczeń o zarobkach.
Fot. Pixabay.com

Dla kogo jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach?

Z pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach zwyczajowo korzystają osoby, których zatrudnienie oparte jest na umowach cywilnoprawnych. Są to formy zatrudnienia takie jak: umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Firmy pożyczkowe otwierają się w ten sposób również na osoby, które posiadają dochody z innych źródeł niż praca – mogą to być na przykład renty, emerytury czy alimenty. Z pożyczki bez zaświadczeń mogą skorzystać również bezrobotni. Pożyczka dla zadłużonych również często nie wymaga dodatkowych zaświadczeń o zarobkach.

Czym charakteryzują się pożyczki bez zaświadczeń?

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od dłuższego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie należy się temu dziwić – tego rodzaju pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe mają dla swojej grupy docelowej nie tylko atrakcyjne warunki. Charakteryzują się również bardzo wysokim poziomem elastyczności. Podobnie jak w przypadku innych pożyczek online tak i pożyczki bez zaświadczeń udziela się na 30 lub 60 dni. W zależności od ustaleń danej firmy. Jeżeli chodzi o maksymalną kwotę pożyczki bez zaświadczeń to jest to zazwyczaj 5000 zł. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy na rynku kredytu bez zaświadczeń o zarobkach w wysokości przekraczającej pięć tysięcy złotych. Na uwagę zasługuje też fakt, że poziom przyznawalności pożyczki bez zaświadczeń jest bardzo wysoki. Jest to bezpośrednim efektem braku wymogu przedstawienia formalnego zaświadczenia o zarobkach, a stosownego oświadczenia o swojej sytuacji materialnej.

Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach – kredyt gotówkowy?

Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach i bez konieczności wizyty w oddziale banku otrzymać można w T-Mobile Usługi Bankowe. Jest to kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu do 200 000 zł. Pieniądze można otrzymać nawet tego samego dnia. Szukając kredytu gotówkowego bez zaświadczeń i poręczycieli warto też zapoznać się z ofertą Santandera. Tam kredyt udzielany jest nawet do 150 000 zł w całości przez Internet. Tani kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu oferuje też Kasa Stefczyka jest to pożyczka gotówkowa online aż do 50 000 zł. Ciekawą ofertą szybkiego kredytu gotówkowego bez zaświadczeń jest kredyt w Alior Banku, który charakteryzuje się atrakcyjnym oprocentowaniem. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to 70 tys. zł, natomiast kredyty bez zaświadczeń online do 4000 zł są udzielane w 15 minut.

ZAnim zaciągniesz kredyt bez zaświadczeń o zarobkach sprawdź inne możliwości.
Fot. Pixabay.com

Kredyt w czasach pandemii

W czasie pandemii koronawirusa wiele osób znalazło się niestety w ciężkiej sytuacji materialnej. W takim wypadku zaciągnięcie kredytu bez zaświadczenia o zarobkach jest kuszącą propozycją. Nie tylko dla osób, które straciły pracę, ale także dla osób, których objęła redukcja godzin w pracy. Jak chociażby osób zatrudnionych w gastronomii. Należy jednak pamiętać, że kredyty te obejmuje się często wyższym oprocentowaniem niż klasyczny kredyt czy pożyczka. Dlatego tez przy braku płynności finansowej możemy mieć spory problem ze spłatą zaciągniętego zobowiązania. Jeśli jesteś osoba pokrzywdzoną przez pandemię przed zaciągnięciem kredytu bez zaświadczeń o zarobkach sprawdź inne możliwości. Możesz chociażby skorzystać z opcji pożyczki pod zastaw samochodu z możliwością dalszego używania pojazdu – to dobra opcja dla kurierów i taksówkarzy.

Zasiłek dla bezrobotnych

Pracodawcy, którzy utrzymali zatrudnienie, a mają problem z wypłatami, mogą zwrócić się do ZUSu o wypłacenie pomocy z tarczy antykryzysowej. Dzięki temu pracodawca będzie miał możliwość zachować płynność finansową. Co za tym idzie będzie mógł płacić ci pensję w terminie. Poinformuj go zatem o tej możliwości. Jeśli jednak zostałeś bez pracy zgłoś się najpierw do Urzędu Pracy. Osoby, które w ostatnich 18 miesiącach przepracowały co najmniej 12 miesięcy mają prawo do otrzymania zasiłku dla bezrobotnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here