Aplikacje do śledzenia nawyków ułatwiają ich budowanie
Fot. Unsplash.com

Po co Ci aplikacja do śledzenia nawyków, skoro na co dzień naszym życiem rządzi nawyk? Te nawyki to małe rutyny i małe sposoby robienia rzeczy. Większość ludzi jest nieświadoma lub ma tylko niewielką świadomość, że to robi. Niektóre nawyki, takie jak palenie, mogą mieć szkodliwy wpływ na twoje zdrowie; inne, jak zwlekanie, mogą wpłynąć na twoją pracę i karierę. Dlatego ważne jest, aby odzyskać kontrolę. To może być bardzo trudne, w końcu niektóre nawyki są tak zakorzenione, że robimy je bez zastanowienia. Na szczęście dostępnych jest wiele aplikacji do śledzenia nawyków, zaprojektowanych specjalnie po to, aby pomóc Ci wyznaczać cele, śledzić swoje nawyki i każdego dnia inwestować w rozwój osobisty! Oto najlepsze z nich!

Aplikacje do śledzenia nawyków ułatwiają nasze życie, nie musimy pamiętać o zapisywaniu wszystkiego w notesie.
Fot. Unsplash.com

Aplikacja do śledzenia nawyków: Habitica

Habitica jest niezwykle kreatywna w swoim podejściu do śledzenia i utrzymywania dobrych nawyków. Jest inspirowana grami wideo RPG, a każde wykonane zadanie podniesie poziom twojego spersonalizowanego awatara, dając ci dodatkową zachętę do pozostania zmotywowanym. Jego wyjątkowy design inspirowany grami wideo sprawia, że ​​śledzenie swoich nawyków i celów jest zabawne. Aplikacja nie ogranicza się tylko do śledzenia nawyków, ale dzięki niej możesz dołączyć do znajomych i wykonywać zadania i misje. To nie tylko inspiracja grą wideo, ale jest grą samą w sobie.

Productivity – Habits tracker

Prosty, ale dobrze zaprojektowany interfejs Productive ułatwia śledzenie swoich nawyków. Jest intuicyjnie zaprojektowany, dzięki czemu będziesz w stanie rozpocząć planowanie w kilka sekund. Chociaż jest prosty w swojej konstrukcji, jest pełen wspaniałych funkcji, a co najważniejsze. Aplikacja śledzi twoje sukcesy, co oznacza, że ​​możesz mierzyć postępy i zachować motywację. (Tylko dla iOS!)

Aplikacja do śledzenia nawyków: Habitshare

Habitshare łączy serwis społecznościowy z narzędziem do śledzenia nawyków, umożliwiając rozwijanie nawyków z przyjaciółmi. Opcje społecznościowe są dobrze wykonane i stosunkowo rzadkie, a w przeciwieństwie do innych opcji sieci społecznościowych, istnieją opcje przesyłania wiadomości, które pozwalają komunikować się ze znajomymi w czasie rzeczywistym. To pozwala zmotywować znajomych lub być przez nich zmotywowanym, a twoje cele stają się wysiłkiem zespołowym. Możesz także wyłączyć aspekt społecznościowy i zachować prywatność. Jednak Habitshare nie pozwala na planowanie zadań co miesiąc, co może być przydatne, jeśli zazwyczaj planujesz miesięczne opłacanie rachunków.

Aplikacja do śledzenia nawyków: Habit List

Habit List polega na rozwijaniu i utrzymywaniu pasma korzystnych nawyków. Jest świetny w śledzeniu twoich nawyków przez długi czas, umożliwiając łatwe zrozumienie swoich postępów w sposób łatwy do odczytania i zrozumienia. Jeśli masz skomplikowany harmonogram lub chcesz wykonać określone zadania w określone dni, możesz łatwo ustawić kalendarz działań do wykonania i odpowiednio je wyświetlić. (Tylko iOS)

Coach.me

Coach.me zawiera wszystko, czego można oczekiwać od wysokiej jakości aplikacji do śledzenia nawyków, z dodatkową unikalną funkcją polegającą na możliwości zatrudnienia trenera nawyków lub nawet trenera personalnego za dodatkową opłatą. Funkcja zatrudniania trenerów, jeśli cię na to stać, może mieć radykalny wpływ na twoje cele i produktywność. Istnieją dwie opcje, coaching motywacyjny i coaching nawyków, więc będziesz w stanie uzyskać potrzebne szkolenie.

Niektóre opaski sportowe mogą łączyć się z naszymi aplikacjami do śledzenia nawyków.
Fot. Unsplash.com

Aplikacja do śledzenia nawyków Habitify

Jest odważna w swoim projekcie, ale jest jednocześnie elegancka i łatwa w użyciu, a także skomplikowana i szczegółowa. Habitify pozwala ci zachować koncentrację, pokazując ci nawyki i prace, które należy wykonać wcześniej. Dzięki czemu jest idealny dla zapracowanych ludzi. Szczegółowe wykresy i statystyki pokazują wszystko, co musisz wiedzieć o swoich postępach i nawykach. Można go również bezproblemowo zsynchronizować na wszystkich urządzeniach z systemem iOS. Jest stosunkowo mało opcji dostosowywania, ale jeśli nie stanowi to dla ciebie problemu, znajdziesz wiele rzeczy do polubienia. (Tylko na iOS).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here