/  Paweł Jarmołkowicz
paweł-jarmołkowicz

Paweł Jarmołkowicz

Założyciel i prezes firmy Harimata oraz współautor Play.Care – innowacyjnej metody wspierającej wczesną diagnostykę zaburzeń rozwoju dzieci. Inżynier oprogramowania z wykształcenia z pasją do nowoczesnych technologii i realizowania ważnych idei.

Laureat licznych wyróżnień i nagród z zakresu innowacji i nauki. Wybrany jako jeden z liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach zestawienia New Europe 100, którego współtwórcami są m.in. Google i Financial Times. A także jeden z najbardziej wybitnych technologicznych przedsiębiorców i naukowców w całej Polsce wg MIT Technology Review “Innovators Under 35”.
Absolwent i stypendysta programu Singularity University w Centrum Badawczym Ames NASA polegającym na dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla największych wyzwań na świecie.
Od 2013 roku prowadzi firmę Harimata w obszarze mHealth, która zbudowała kompetencje wokół wdrażania produktów na rynku medycznym, prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i wytwarzania oprogramowania medycznego zgodnie ze standardem ISO 13485 – Medical devices.