Aplikacje z listą rzeczy do zrobienia można wybrać odpowiednie dla siebie: z możliwością robienia planów codzienych, tygodniowych i rocznych.
Fot. Unsplash.com

Świat zmienił się drastycznie, od notatników po aplikacje z listą rzeczy do zrobienia. W pełni wyposażone, wydajne aplikacje do obsługi list zadań nie tylko oferują wysokiej jakości pomoc w zarządzaniu zadaniami, ale także zwiększają produktywność. Dostępnych jest wiele aplikacji z listami rzeczy do zrobienia. Niektóre z tych aplikacji są bezpłatne, inne płatne. Jednak głównym celem wszystkich z nich jest oferowanie klasycznej pomocy w planowaniu zadań, aby pomóc Ci w zarządzaniu i wykonywaniu zadań z łatwością i na czas. Jeśli nie wiesz jak zrobić listę rzeczy do zrobienia, zajrzyj do naszego poradnika!

 

Mnogość aplikacji do robienia listy zadań może przerażać, sprawdź jakie są najlepsze!
Fot. Unsplash.com

Aplikacje z listą rzeczy do zrobienia: Todoist

Todoist istnieje na rynku już od dawna. Jednak jego funkcje nie są w żaden sposób nieaktualne. Oferuje różne opcje do organizowania lub dodawania oznaczonych kolorami etykiet do twojego zadania. Aplikacja jest również pięknie zaprojektowana. Pozwala na tworzenie pod-zadań, projektów, podprojektów i zależności. Możesz nawet dodać terminy do konkretnego projektu i oznaczyć swoje listy różnymi kolorami. Ponadto Todoist integruje się z innymi usługami, takimi jak Sunrise Calendar, IFTTT i Google Drive.

Any.do

Jest to jedna z najpiękniejszych i najlepiej zaprojektowanych aplikacji na tej liście. Any.do oferuje interfejs typu przeciągnij i upuść z możliwością przesuwania zadań, aby oznaczyć je jako ukończone. Jednak niektóre z kluczowych czynników wyróżniających, takie jak otrzymywanie rano powiadomień push o wszystkich harmonogramach dnia, sprawiają, że jest to jeden z najlepszych wyborów. Inne funkcje, takie jak usuwanie zadania po prostu przez potrząsanie telefonem i dodawanie zadań za pomocą poleceń głosowych. Zapewniają any.do nie tylko ładny i nowoczesny wygląd, ale też dużą intuicyjność. Oprócz atrakcyjnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, integracja z Alexą i Slackiem umożliwia łatwą współpracę z innymi.  Dostępność między platformami i doskonały asystent planowania sprawiają, że jest to doskonały wybór do efektywnego zarządzania zadaniami.

Aplikacje z listą rzeczy do zrobienia: Microsoft To Do

Wcześniej Microsoft kupił popularną aplikację z listą rzeczy do zrobienia Wunderlist i stwierdzono, że firma z Redmond będzie się na niej całym sercem skupiać. Jednak Microsoft wymyślił zupełnie nową aplikację do tworzenia list rzeczy do zrobienia, Microsoft To Do, a przyszłość Wunderlist jest niepewna.  Microsoft To Do, jak wspomniano wcześniej, to zupełnie nowa aplikacja do planowania zadań. Oferuje prawie wszystkie funkcje idealnej aplikacji z listą zadań. Jego intuicyjny interfejs użytkownika i struktura tematyczna zapewniają płynne i wydajne planowanie zadań. Aplikacja oferowana przez firmę Microsoft jest w pełni kompatybilna z systemem Windows 10. Oferuje też aplikację obsługującą UWP w sklepie Windows.

Habitica

Habitica to aplikacja do budowania nawyków, która jest dostępna na głównych platformach, takich jak Android i iOS. Pięknie gamifikuje Twoje życie, zmieniając zadania i listy rzeczy do zrobienia w grę fabularną. Możesz kupować różne bronie i zdobywać kolejne poziomy, wykreślając zadania ze swojej listy. Jednak twoja postać traci moc i zdrowie, jeśli zignorujesz zadania lub nie wykonasz ich w ustalonym czasie. To nie wszystko. Aplikacja zapewnia niezwykle przydatną funkcję do udostępniania zadań znajomym i zapewnia konkurencyjność w całym procesie wykonywania zadań.

Aplikacje z listą rzeczy do zrobienia: Google Keep

Google od dawna walczy o stworzenie lepszej produktywnej aplikacji. Dzięki Google Keep z powodzeniem wprowadził na rynek konkurencyjną aplikację. Google Keep to prosta aplikacja do robienia notatek i list rzeczy do zrobienia. Oferuje prostą i intuicyjną funkcjonalność z kolorowymi etykietami i współdzieleniem zespołu. Co więcej, jako produkt Google, Google Keep jest w pełni zintegrowany z innymi ofertami Google, takimi jak Dokumenty Google i Gmail, co czyni go niezwykle pomocnym. Możesz udostępniać notatki Google Keep członkom zespołu, aby współpracować przy małych projektach. Google Keep automatycznie wyświetla notatki robocze lub listy dotyczące określonego zadania. Dopóki nie zarchiwizujesz go lub nie skończysz z nim pracować, co sprawia, że ​​układanie wszystkich list jest niezwykle łatwe.

ZAdania Google i Google Keep to jedne z prostszych i najbardziej rozpowszechnionych aplikacji z listą zadan.
Fot. Unsplash.com

Zadania Google

Zadania Google to nowo wydana aplikacja do planowania zadań od Google, która jest w pełni zintegrowana z Gmailem, Kalendarzem Google i innymi produktywnymi aplikacjami oferowanymi przez Google. Prosta i intuicyjna aplikacja z materiałowym wyglądem Google. Lista zadań Google umożliwia dodawanie zadań w Gmailu bez otwierania nowego okna na pulpicie. Jest to niezwykle pomocne, gdy musisz dodać wiadomość e-mail jako zadanie i przypomnieć sobie o tym później. Google Tasks, który jest również dostępny bezpłatnie na Androida i iOS e, pozwala sprawdzić swój harmonogram na urządzeniach mobilnych i być na bieżąco na każdym kroku.

2 KOMENTARZE

  1. […] Cotygodniowa lista projektów powinna zawierać wszystko, co musi zejść w ciągu najbliższych 7 dni. Codzienna lista zadań informuje cię o zadaniach, które należy wykonać natychmiast. Codziennie sprawdzaj, które pozycje z listy głównej i tygodniowej listy projektów powinny przenieść się na listę codzienną. Listy możesz tworzyć klasycznie na papierze, w formie tablicy kanban lub w aplikacji z listą rzeczy do zrobienia. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here